Čtení pro iPad

Edice DNES+ Mladé fronty DNES

cz
ZDARMA

Edice DNES+ je řada původně tištěných redakčních bookmagů MF DNES. Obsahuje minimálně stostránkové publikace v kvalitě odpovídajíící knižnímu vydání, ovšem za příznivou cenu magazínu. Najdete v nich desítky exkluzivních rozhovorů se zajímavými osobnostmi, cestopisy, praktické rady i klíčové ekonomické informace.

Aplikace je zdarma, jednotlivé tituly je možné si zakoupit jejím prostřednictvím.

Aplikace nabízí přehlednou orientaci v jednotlivých titulech pomocí interaktivního textového a grafického obsahu. Oproti tištěným vydání získáte i řadu bonusů. Provázání s elektronickými mapami, zajímavé odkazy na web či rozšířené fotogalerie.

Jednotlivé tituly si můžete koupit buď jednotlivě, nebo formou ročního automaticky obnovovaného předplatného. V jeho rámci za cenu 8,99 EUR dostanete následujících minimálně šest čísel. Platba za předplatné se po odsouhlasení nákupu strhává z iTunes účtu uživatele. Předplatné se po uplynutí automaticky prodlužuje. To může uživatel vypnout nejpozději 24 hodin před jeho vypršením v nastavení iTunes účtu. Platba za další předplacené odbobí je strhávána z iTunes účtu vždy 24 hodin před koncem předchozího období. Už zahájené období předplatného nelze zrušit. Jednotlivá vydání, která si jednou zakoupíte a přečtete můžete kdykoliv beze strachu smazat - když se k nim budete chtít vrátit, znovu si je stáhnete již bezplatně.


Pokud víte o aplikaci, která zde není, ale měla by být, napište nám

iPhone iPad